Kdo nás letos podpořil?

10.11.2019

Nebo podpoří? Blíží se konec roku, Vánoce, přání a nadělování - a co třeba  hiporehabilitačním koním nebo koňským důchodcům? Budeme rádi, když se přidáte k těm, kteří nás podpoří -  třeba pytlem mrkve nebo vitamíny či pytlem krmení pro naše koňské důchodce, přispět lze přímo na náš účet proti darovací smlouvě, případně zakoupit darovací kupón v jezdeckých potřebách www.equisun.cz a my za něj koupíme koním vše potřebné. A kdybyste neměli ani možnost ani čas, tak nám jen popřejte, ať jsme my i koně zdraví. Díky!!!

Domluvte si předvánoční návštěvu u našich koníků.

č.ú. 215826045 / 0300

Kraj Vysočina nám přiklepnul grant ve výši 30 000,- Kč na další rozvoj paravoltiže - tentokrát půjde hlavně o hudbu, potřebujeme na kolbiště pořádný přístroj, který ním ho ozvučí. Taky jde o náklady na závody, Patrona - ad. Patron, minulý týden jaksi prošel zavřenými vraty, takže je co opravovovat...

Firma HETTICH Žďár nad Sázavou nám - a dalším asi 50 neziskovkám z Vysočiny - předala 11. září slavnostně šek na 13.500,- Kč na podporu naší činnosti. Máme úmyslu za tyto prostředky obohatit hiporehabilitaci o formu pony-games, tedy hry, kdy jde o spolupráci, soutěž, odvahu, obratnost a velkou zábavu. Těšte se na jaře na novinky na našem kolbišti.

STAREDO s.r.o. - Firma STAREDO, s.r.o. a Ing. Zdeněk Kutra nám i letos opět vypomohli v senné krizi částkou 6000,- Kč.

ČJF - Oblast Vysočina - na závodní vytrvalost a paravoltiž a pořádání závodů nám letos přispěje částkou 19 000 Kč, což bylo nečekané a velmi nám to pomůže stabilizovat finance a překlenout následující období. 


Sdružení AMBRA, z.s.
Všechna práva vyhrazena 2018
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!