KOŇAŘSKÝ KROUŽEK

Koňařský kroužek

Děti a mládež se zájmem o koně u nás také najdou možnost kontaktu s těmito úžasnými zvířaty. Středem aktivity není jen ježdění, ale bezpečné soužití s koňmi, pochopení jejich mentality a potřeb. Umět se s koněm domluvit "na zemi" je stejně důležité jako domluvit se s nimi v sedle.

Vzhledem k náročnosti hiporehabilitace na koně neprovozujeme kroužky v širším měřítku, ale:

• Rádi se věnujeme dětem, které mají o koně vážný zájem, stanou se našimi členy a věnují jim velkou část svého volného času a
  • zapojují se do veškerých aktivit v rámci svých možností, včetně opatery koní.
  • Někdy se více jezdí a trochu pracuje, jindy celý čas zabere péče o blaho našich koňských dědoušků nebo výpomoc při hiporehabilitaci.
  • Skutečně zapálených a pracovitých malých a mladých koňáků si velice vážíme a umožníme jim získat zkušenosti v sedle i se vším, co chov koní obnáší.
  • Podmínkou členství je pravidelná docházka a zájem o koně.