Závody a akce v roce 2019

Aktuální informace o akcích pak najdete na facebookové stránce Ambry

V roce 2019 budeme pořádat

• Černické čarodějničky 29.dubna
  • Den otevřených dveří 25.května (podle počasí možný přesun)
  • Černická podkovička - pravděpodobně koncem školního roku.
  • Závody v jezdecké vytrvalosti 10.srpna - momentálně se však zvažuje zrušení těchto závodů s ohledem na finanční situaci (krize se senem). Bude jasno do poloviny dubna.
  • Paravoltižní závody Luka nad Jihlavou  7.září

Závody v jezdecké vytrvalosti

10.srpna 2019 kolem Dědkovské hory budou dupat kopyta ušlechtilých arabských koní v soutěžích od 20 do 80 km.

Jezdecká vytrvalost je disciplína o překonání určité vzdálenosti v přírodním terénu v co nejkratším čase, kůň je v průběhu i na konci závodu monitorován veterináři, zda je v pořádku a může pokračovat. Členové Ambry mají zkušenosti i výborné výsledky na Mistrovství ČR a na mezinárodní úrovni, Michaela Burdová je autorkou knihy Endurance - sport bez hranic, a webu www.i-endurance.cz.

Paravoltižní závody

Do třetice všeho dobrého - rozhodli jsme se uspořádat 3.ročník paravoltižních závodů v Zámecké statku Luka nad Jihlavou 7.září.

Na programu budou soutěže jednotlivců, dvojic, skupin, bude se soutěžit na koních i na barelu.

Černická podkovička

Černická podkovička bude v roce 2019 para-jezdecká.

• para-trail - parkur zručnosti pro děti s vodiči
  • paravozatajství
  • paravytrvalost - Více o paravytrvalosti: https://paravytrvalost.webnode.cz/
  • a určitě dojde i na paravoltiž - volná sestava

Bude to už 9.ročník oblíbené, spíše klubové akce, ale rádi přivítáme další malé jezdce z okolí.